بروزترین سورس های خارجی پولی
سورس فتوشاپ2 سورس برنامه شبیه به برنامه دیوار و شیپور چت آندروید ووب سورس بازی اچ دی جنگل فروشگاه آنلاین سورس رایگان تقویم فارسی سورس بازی رانندگی در شهر سورس پوش نوتیفیکشن سورس اخبار آندروید سورس تام سخنگو دنیای صوفیا

حراجی سورس بازی Space Dodge

حراجی سورس بازی Space Dodge

 

.........................................

 

تخفیف 30 درصدی روز پدر تا 3روز

 

برای تمامی محصولات

 

با کد:offsell30

 

......................................

 

 

شرح
فضای دوج یک بازی بسیار اعتیاد آور است که در آن شما را مجبور به کش رفتن انگشت خود را برای جلوگیری از اخذ شده توسط سیستم عامل ضربه است. این بازی در جاوا با استفاده از Studio آندروید ساخته شده اما همچنین می تواند با استفاده از گرفتگی وارد شود. بازی با استفاده از چارچوب از libgdx که آن هم در جاوا خالص ساخته شده ایجاد شده است.

امکانات

 

RESKIN و سفارشی
فضای دوج طراحی شده است به طوری که شما می توانید هر چیزی را تغییر دهید: دکمه ها، فونت ها، برای تلفن های موبایل، تمام تصاویر و رنگ های ... این بازی همچنین یک راه آسان برای استفاده از دارایی و یا تصاویر خود را برای عناصر مختلف از این بازی فراهم می کند.

ما یک فایل پیکربندی و یک فایل تنظیمات که در آن شما می توانید تمام ارزش های کد گذاری تغییر ایجاد کرده اند. وجود دارد شما می توانید تمام شناسه که نیاز به تغییر (ادموب شناسه، قهرمانی شناسه ...) را پیدا کنید و نتیجه نهایی در بازی خود را ببینید.


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 10,000 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
SpaceDodgeupload_418208_9279.zip14.6 MB